
Cellfast 3-ties osä, ideal line plus, määrittelee uudelleen monipuolisuuden puutarhaletkujärjestelmissä. Jaa vesi vaivattomasti kolmeen paikkaan samanaikaisesti sen kestävillä, helposti liitettävillä liittimillä.
Valmistettu korkealaatuisista ja kestävistä materiaaleista, joten se takaa vuotamattoman liitoksen. Täydellinen monimutkaisiin kastelujärjestelmiin tai useiden puutarhaprojektien hoitamiseen kerralla – se on kuin lisäkäsien tuominen puutarhahommiin.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF50-645 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 11,5 cm |
| De hoogte van het product | 2 cm |
| Productbreedte | 10 cm |
| Tuotteen paino | 26 g |
| Gedetailleerde informatie wordt vertaald naar het Fins als "Yksityiskohtaista tietoa". Aangezien je vroeg om het informeel te houden, zou je ook "Tarkempaa tietoa" kunnen gebruiken. | voor een tijdelijke aansluiting van 3 slangen met snelle slangkoppelingenFinnish translation (informal):"kolmen letkun väliaikaiseen liitäntään pikaletkuliittimillä" |
| Slangi halkaisija | 1,25 cm |
| Slangin halkaisija tuuma | 0,5 tuumaa |
| Maksimi slangihalkaisija | 19 mm |
| Maksimaalinen slangin halkaisija tuumissa | Sorry, the text you provided seems incomplete or missing. Could you please provide the full text you need translated into Finnish? |
| Minimal slangin halkaisija | 9 mm |
| Minimaalinen slangin halkaisija tuumina | 0,38 tuumaa |
| Slanghalkaisija pikasovitin tuuma | 0,5 tuumaa |
| Materiaali | ABS |