
Cellfast Smart -puutarhaletku on suunniteltu tehokkuutta ja kestävyyttä silmällä pitäen, ja siinä on 1/2" halkaisija, joka takaa optimaalisen vedenvirtauksen vaikuttavalla 50 metrin pituudella.Laadukkaista materiaaleista valmistettu letku ei mene solmuun ja säilyttää joustavuutensa, oli sitten kyse eksoottisten kasvien kastelusta tai ulkopintojen puhdistamisesta. Sen ergonominen muotoilu tekee käsittelystä helppoa ja nopeuttaa letkun asettamista vihreän keitaasi ympärille. Kehittynyt vuotamaton teknologia varmistaa tarkan kastelun, minimoi veden hukkaa ja maksimoi puutarhasi terveyden.Sopii sekä pieniin että suuriin ulkotiloihin, Cellfast-letku yksinkertaistaa kaikki kastelutehtävät ja tarjoaa tasaisen suorituskyvyn vuodesta toiseen.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF13-101 |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Sininen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 13 cm |
| De hoogte van het product | 38,5 cm |
| Productbreedte | 36 cm |
| Tuotteen paino | 5810 g |
| Pituus Käärme | 50 m |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Naisellinen/naisellinen |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 25 Baaria |
| Vesiliitäntä M/V | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Vesiviemäriliitäntä U/R | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Halkaisijan syöttö | 12,7 mm |
| Aansluitmethode voor water- en/of luchttoevoer vertaald naar het Fins is: "Liitäntätapa vesi- ja/tai ilmansyötölle". | Sure, could you please provide the text you would like translated? |
| Sisältyvät lisävarusteet | ei |
| Indikaatio, että se kestää taittumista. | Joo |
| Indicatie kraan voor waterafvoer | ei |
| Met kraan voor watertoevoer" translates to Finnish informally as "Hanan kautta vedensyöttö. | ei |
| Maximaal temperatuurialue | 60 °C |
| Kleine temperatuurverschillen | -20 °C |
| Slangi halkaisija | 1,25 cm |
| Slangin halkaisija tuuma | 0,5 tuumaa |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |