
Cellfastin vihreä ATS2-puutarhaletku on kestävä 3/4" vesiletku, joka venyy vaikuttavat 25 metriä. Anti-Twist Systemin ansiosta se estää tehokkaasti letkun kiertymisen, joten vesi virtaa ongelmitta.UV-suojattu rakenne estää auringon aiheuttamia vaurioita, ja jopa 30 barin paineenkestävyys parantaa letkun pitkäikäisyyttä. Se on ihanteellinen laajojen puutarhojen kasteluun tai ajoteiden pesemiseen. ATS2-teknologia tekee käsittelystä helppoa, sillä letku ei mene solmuun ja se on kuin helposti kelattava lankakerä.Ominaisuuksiin kuuluu kevyet materiaalit, jotka helpottavat liikuteltavuutta, ja vahvistetut kerrokset tarjoavat puhkaisunkestävyyttä, joten se sopii vaivattomasti mihin tahansa maisemointitehtävään.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF15-120 |
| Primaarivärit | Vihreä |
| Lisää värejä | Musta, keltainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 39 cm |
| De hoogte van het product | 14,5 cm |
| Productbreedte | 39 cm |
| Tuotteen paino | 6530 g |
| Pituus Käärme | 25 mins |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Naisellinen/naisellinen |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 30 Baaria |
| Vesiliitäntä M/V | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Vesiviemäriliitäntä U/R | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Halkaisijan syöttö | 19,05 mm |
| Aansluitmethode voor water- en/of luchttoevoer vertaald naar het Fins is: "Liitäntätapa vesi- ja/tai ilmansyötölle". | Sure, could you please provide the text you would like translated? |
| Sisältyvät lisävarusteet | ei |
| Indikaatio, että se kestää taittumista. | Joo |
| Indicatie kraan voor waterafvoer | ei |
| Met kraan voor watertoevoer" translates to Finnish informally as "Hanan kautta vedensyöttö. | ei |
| Maximaal temperatuurialue | 60 °C |
| Kleine temperatuurverschillen | -20 °C |
| Slangi halkaisija | 1,9 cm |
| Slangin halkaisija tuuma | 0,75 tuumaa |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |