
Koe saumaton kastelu Cellfast puutarhaletkulla, smart ats -versiolla. Tämä 3/4" halkaisijaltaan oleva letku venyy vaikuttavaan 25 metriin, joten se ulottuu pitkälle ilman säätämistä.Kehittynyt kiertymisenestojärjestelmä estää letkun vääntymät, jolloin vesi virtaa katkeamatta kuin lempeä puro metsässä, voimakkaana mutta sulavasti.UV-kestävä materiaali takaa kestävyyden, yhtä luotettavana kuin auringonnousu. Ihanteellinen puutarhanhoitoon tai terassien pesuun, tämä letku mukautuu helposti erilaisiin tehtäviin.Yhdistyy vaivattomasti standardihanaan, mikä on yksinkertaisuuden ja toimivuuden täydellinen harmonia. Pidä viherkeitaasi vehreänä ja elinvoimaisena helposti.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF13-120 |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Sininen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 38 cm |
| De hoogte van het product | 13 cm |
| Productbreedte | 38 cm |
| Tuotteen paino | 5425 g |
| Pituus Käärme | 25 mins |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Naisellinen/naisellinen |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 25 Baaria |
| Vesiliitäntä M/V | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Vesiviemäriliitäntä U/R | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Halkaisijan syöttö | 19 mm |
| Aansluitmethode voor water- en/of luchttoevoer vertaald naar het Fins is: "Liitäntätapa vesi- ja/tai ilmansyötölle". | Sure, could you please provide the text you would like translated? |
| Sisältyvät lisävarusteet | ei |
| Indikaatio, että se kestää taittumista. | Joo |
| Indicatie kraan voor waterafvoer | ei |
| Met kraan voor watertoevoer" translates to Finnish informally as "Hanan kautta vedensyöttö. | ei |
| Maximaal temperatuurialue | 60 °C |
| Kleine temperatuurverschillen | -20 °C |
| Slangi halkaisija | 1,9 cm |
| Slangin halkaisija tuuma | 0,75 tuumaa |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |