
Suunniteltu kestämään painetta ja palvelemaan monta kautta, Cellfast tuinslang green ats2 tarjoaa kestävän ja joustavan ratkaisun kastelutarpeisiisi. Sen halkaisija on 1/2" ja se ulottuu jopa 25 metriin asti, joten se yltää vaivatta puutarhan kulmiin ja parvekelaatikkoihin.Tässä puutarhaletkussa on vahvennettu kestävä ATS2 kudottu kerros, joka estää taipumiset ja varmistaa tasaisen ja katkeamattoman veden virtauksen. Se on täydellinen kevyimmästä kastelusta intensiivisempiin puutarhatöihin, ja tämä luotettava letku suoriutuu erinomaisesti vaihtelevista vedenpaineista.Sen UV-kestävä ulkopinta takaa pitkäikäisyyden, suojaten auringon aiheuttamilta vaurioilta säilyttäen samalla kevyen rakenteensa, joten sitä on helppo käyttää. Täydellinen monenlaisiin puutarhan käyttötarkoituksiin, se tukee tärkeää kastelua nurmikoille, kukkapenkeille ja vihannesviljelmille.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF15-100 |
| Primaarivärit | Vihreä |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 37,5 cm |
| De hoogte van het product | 7,5 cm |
| Productbreedte | 37,5 cm |
| Tuotteen paino | 3350 g |
| Pituus Käärme | 25 mins |
| Kleur uitgebreid gedetailleerd vertaald naar het Fins in een informele stijl zou zijn: "Väri laajasti yksityiskohtainen." | Keltainen |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 30 Baaria |
| Vesiliitäntä M/V | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Vesiviemäriliitäntä U/R | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Halkaisijan syöttö | 12,7 mm |
| Aansluitmethode voor water- en/of luchttoevoer vertaald naar het Fins is: "Liitäntätapa vesi- ja/tai ilmansyötölle". | Sure, could you please provide the text you would like translated? |
| Sisältyvät lisävarusteet | ei |
| Indikaatio, että se kestää taittumista. | Joo |
| Indicatie kraan voor waterafvoer | ei |
| Met kraan voor watertoevoer" translates to Finnish informally as "Hanan kautta vedensyöttö. | ei |
| Maximaal temperatuurialue | 60 °C |
| Kleine temperatuurverschillen | -20 °C |
| Slangi halkaisija | 1,25 cm |
| Slangin halkaisija tuuma | 0,5 tuumaa |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |