
Cellfastin sproeiset-yacht mini tarjoaa tarkkuuskastelua tyylikkäällä 9 mm (3/8") letkullaan, joka ulottuu 15 metriin asti ja tavoittaa siten koko puutarhan.
Se on suunniteltu tarjoamaan tasaista veden virtausta, ja sen kevyt rakenne tekee käsittelystä helppoa. Kehittynyt suutintekniikka mahdollistaa hienon sumun tai kohdistetun suihkun, joten se sopii eri tyyppisiin puutarhatarpeisiin.
Kestävästä materiaalista valmistettu setti kestää erilaisia sääolosuhteita varmistaen sen pitkän käyttöiän. Olipa kyse herkkien kukkapenkkien kastelusta tai laajojen nurmikoiden huolellisesta hoitamisesta, on tämä setti olennainen työkalu tehokkaaseen puutarhanhoitoon.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF13-391 |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lisää värejä | Musta, Harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 9,5 cm |
| De hoogte van het product | 29 cm |
| Productbreedte | 29 cm |
| Tuotteen paino | 1758 g |
| Halkaisijan yksikkö | 9 mm |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Taivaansininen |
| Pituus Käärme | Sure thing! Here's the translation into Finnish: "15 min" |
| Aantal mondstukken translated to Finnish is "suukappaleiden määrä". | 4 |
| Maksimi slangihalkaisija | 9 mm |
| Materiaali | ABS |