
KNOP (GRIJS 28mm/4mm) on huippulaadukas nuppi, joka on suunniteltu turvalliseen ruuvikiinnitykseen ja tarjoaa luotettavuutta ja kestävyyttä monenlaisiin käyttötarkoituksiin.
Nämä kahvat on valmistettu kestävästä mustasta tai harmaasta muovista, ja niitä on saatavilla eri halkaisijoilla, mikä takaa joustavuuden ja mukautuvuuden eri tarpeisiin.
Tyylikäs muotoilu ja kestävä materiaali tekevät niistä ihanteelliset sekä sisä- että ulkokäyttöön, tarjoten täydellisen otteen joka ympäristössä. Olitpa sitten päivittämässä kalusteita tai rakentamassa uutta projektia, nämä nupit tarjoavat tarkan hallinnan ja vaivattoman säädön.
| Brändi | Seder |
| Malli | KN284G |
| Ø | "28 mm" translates to "28 mm" in Finnish. |
| A | 4 mm |
| B | "28 mm" translates to "28 mm" in Finnish. |
| D | 16 mm |
| E | 4 mm |
| F | 11 mm |
| C | 18 mm |
| H | 19 mm |
| Väri | harmaa |