
Cellfastin ATS2-puutarhaletku, jonka halkaisija on 3/4" ja pituus 50 m, on suunniteltu tehokkaaseen puutarhan kasteluun. Sen vankka rakenne takaa kestävyyden ja vastustaa kiertymistä ja solmuuntumista, mikä mahdollistaa saumattoman veden virtauksen.UV-suojatut ominaisuudet pitävät sen toimintakykyisenä vaihtelevissakin sääolosuhteissa, tehden siitä ihanteellisen jatkuvaan ulkokäyttöön. Paineenkestävyys jopa 25 bar asti takaa luotettavuuden eri tilanteissa, aina suurten nurmikoiden kastelusta uima-altaiden täyttämiseen.Parannettu joustavuus tekee säilytyksestä ja käsittelystä helppoa, ja sisäkerros on suunniteltu estämään levien muodostuminen, mikä takaa puhtaan veden toimituksen. Kokeile letkun kätevyyttä, joka on suunniteltu tehokkuutta ja pitkäikäisyyttä varten.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF15-121 |
| Primaarivärit | Vihreä |
| Lisää värejä | Musta, keltainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 40 cm |
| De hoogte van het product | 27 cm |
| Productbreedte | 40 cm |
| Tuotteen paino | 12670 g |
| Pituus Käärme | 50 m |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Naisellinen/naisellinen |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 30 Baaria |
| Vesiliitäntä M/V | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Vesiviemäriliitäntä U/R | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Halkaisijan syöttö | 19 mm |
| Aansluitmethode voor water- en/of luchttoevoer vertaald naar het Fins is: "Liitäntätapa vesi- ja/tai ilmansyötölle". | Sure, could you please provide the text you would like translated? |
| Sisältyvät lisävarusteet | ei |
| Indikaatio, että se kestää taittumista. | Joo |
| Indicatie kraan voor waterafvoer | ei |
| Met kraan voor watertoevoer" translates to Finnish informally as "Hanan kautta vedensyöttö. | ei |
| Maximaal temperatuurialue | 60 °C |
| Kleine temperatuurverschillen | -20 °C |
| Slangi halkaisija | 1,9 cm |
| Slangin halkaisija tuuma | 0,75 tuumaa |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |