
Cellfastin puutarhaletku, jonka halkaisija on 1/2" ja pituus 50 metriä, mullistaa vedenkuljetuksen vahvalla ATS2-vahvistuksellaan. Sen kirkas vihreä väri ei vain sulaudu luonnon kanssa, vaan myös parantaa kestävyyttä UV-säteitä vastaan.Sen joustava muotoilu kestää äärimmäisiä sääolosuhteita ja varmistaa vaivattoman liikuteltavuuden puutarhassa, mikä tekee siitä täydellisen kasvien kasteluun tai pintojen puhdistukseen. Letku ei mene mutkalle, joten veden virtaus pysyy tasaisena jopa ahtaissa kulmissa.Phalaateista vapaa ja turvallisilla vesimateriaaleilla varustettu letku pitää huolta puutarhastasi samalla huomiolla kuin ympäristöstään. Sopii korkean paineen järjestelmiin ja on luotettavuuden sekä vertaansa vailla olevan pitkäikäisyyden synonyymi.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF15-101 |
| Primaarivärit | Vihreä |
| Lisää värejä | Musta, keltainen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 39 cm |
| De hoogte van het product | 14 cm |
| Productbreedte | 39 cm |
| Tuotteen paino | 6630 g |
| Pituus Käärme | 50 m |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Naisellinen/naisellinen |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 30 Baaria |
| Vesiliitäntä M/V | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Vesiviemäriliitäntä U/R | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Halkaisijan syöttö | 39 mm |
| Aansluitmethode voor water- en/of luchttoevoer vertaald naar het Fins is: "Liitäntätapa vesi- ja/tai ilmansyötölle". | Sure, could you please provide the text you would like translated? |
| Sisältyvät lisävarusteet | ei |
| Indikaatio, että se kestää taittumista. | Joo |
| Indicatie kraan voor waterafvoer | ei |
| Met kraan voor watertoevoer" translates to Finnish informally as "Hanan kautta vedensyöttö. | ei |
| Maximaal temperatuurialue | 60 °C |
| Kleine temperatuurverschillen | -20 °C |
| Slangi halkaisija | 1,25 cm |
| Slangin halkaisija tuuma | 0,5 tuumaa |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |