
Koe poikkeuksellinen kestävyys ja joustavuus Cellfast Tuinslang Smart ATS:n kanssa. Tässä letkussa on 3/4 tuuman halkaisija ja se ulottuu aina 50 metriin asti, mikä takaa optimaalisen vedenvirtauksen erilaisiin tehtäviin.
Kehittynyt teknologiakerros (ATS) estää kiertyilyt ja kiemurtelut, mikä tekee siitä helppokäyttöisen ja täydellisen suurten puutarhojen kasteluun tai ajoneuvojen pesuun. UV-kestävä pinnoite suojaa auringon kulutukselta, säilyttäen toimivuuden ja ulkonäön.
Suunniteltu kestävistä materiaaleista, tämä letku kestää korkeaa painetta ja varmistaa saumattoman toiminnan vaativissa olosuhteissa. Olipa kyse herkkien kukkapenkkien kastelusta tai sitkeän lian poistamisesta, Cellfast Tuinslang Smart ATS tarjoaa luotettavuutta ja tehokkuutta.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF13-121 |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Sininen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 39 cm |
| De hoogte van het product | 24 cm |
| Productbreedte | 37,5 cm |
| Tuotteen paino | 10850 g |
| Pituus Käärme | 50 m |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Naisellinen/naisellinen |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 25 Baaria |
| Vesiliitäntä M/V | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Vesiviemäriliitäntä U/R | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Halkaisijan syöttö | 19,05 mm |
| Aansluitmethode voor water- en/of luchttoevoer vertaald naar het Fins is: "Liitäntätapa vesi- ja/tai ilmansyötölle". | Sure, could you please provide the text you would like translated? |
| Sisältyvät lisävarusteet | ei |
| Indikaatio, että se kestää taittumista. | Joo |
| Indicatie kraan voor waterafvoer | ei |
| Met kraan voor watertoevoer" translates to Finnish informally as "Hanan kautta vedensyöttö. | ei |
| Maximaal temperatuurialue | 60 °C |
| Kleine temperatuurverschillen | -20 °C |
| Slangi halkaisija | 1,9 cm |
| Slangin halkaisija tuuma | 0,75 tuumaa |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |