
Open-Chassis Transformer tarjoaa luotettavaa tehoa 9 VA kapasiteetilla ja kahdella 9 V~ lähdöllä, joissa on maksimi 500 mA. Tämä muuntaja takaa vakauden ja tehokkuuden, ja se sopii monipuolisiin elektronisiin sovelluksiin.
Kompakti ja avoin rakenne mahdollistaa helpon integroinnin olemassa oleviin projekteihin, tarjoten joustavuutta räätälöintiin ja innovaatioihin. Muuntaja on suunniteltu minimoimaan energiahukkaa samalla kun se tarjoaa kestävää virranjakelua pienille ja keskikokoisille elektronisille laitteille.
Ihanteellinen valinta matalajännitteisten piirien, vahvistimien tai uusien teknologioiden prototypoinnin luomiseen. Tämän muuntajan teollisuustason luotettavuus tekee siitä piirikaavojen luotettavan ydinkomponentin, joka tarjoaa johdonmukaista suorituskykyä ja pitkäikäisyyttä.
| Brändi | Velleman |
| Malli | 209009C |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 42 mm |
| De hoogte van het product | 45 mm |
| Productbreedte | 50 mm |
| Tuotteen paino | 285 g |
| Sisääntulotaajuusalue | 50 Hz |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Sisäänmenojännite VAC | 230 V |
| Maximite ympäristön lämpötila | 50 °C |
| Aantal uitgangspunten translates to "perusteiden määrä" in Finnish. | 2 |
| Arvo maksimilähtövirta | 500 mA |
| Vermogen VA | 9 V◆ |
| Uitgangsspanning VAC käännettynä suomeksi on "ulostulojännite VAC". | 18 V |
| Materiaali | Metalli |
| Muuntajan tyyppi | Avaa kehys |