
Suunniteltu kestävyyttä silmällä pitäen, tämä paristopidin sopii tarkasti yhdelle 9V paristolle. T-muotoinen muotoilu varmistaa luotettavan liitettävyyden ja helpon käsittelyn.
Täydellinen pienempien laitteiden, elektroniikkaprojektien ja erilaisten vehkeiden virrantarpeeseen. Kestävä rakenne takaa pitkän käyttöiän, ja monipuolinen yhteensopivuus mahdollistaa helpon integroinnin mihin tahansa piirin kokoonpanoon.
Pääse helposti takaisin normaaliin rytmiin sähkökatkosten jälkeen napsauttamalla akku paikalleen. Nauti tasaisesta virrasta ja optimaalista suorituskyvystä joka kerta.
| Brändi | Comf |
| Malli | BS-TR |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 40 mm |
| De hoogte van het product | 7 mm |
| Productbreedte | 10 mm |
| Tuotteen paino | 2 g |
| Paristot mukana | ei |
| Benodigde batterij in het Fins kan informeel vertaald worden als "tarvittava akku". | Joo |
| Muoto | Of course! Could you please provide the text you want translated into Finnish? |
| Lisämateriaalia | Metalli |
| Tyyppi connectie | The word "Bekabeld" is Dutch and translates to "Wired" in English. In Finnish, this would be "Johdollinen." |
| Lengte van de kabels vertaalt naar het Fins vind je als "Kaapeleiden pituus." | 150 mm |
| On / off kytkin | ei |
| Paristojen lukumäärä |
| Materiaali | ABS |