
Tämä tukeva paristokotelo sopii 4 x C-paristoille ja varmistaa luotettavan virransyötön turvallisella liitännällä.
Suunniteltu kestävyyttä varten, sen kompakti muotoilu parantaa kannettavuutta ja järjestelyä. Helppo pääsy paristojen vaihtoon tekee siitä tehokkaan monien laitteiden virtalähteenä.
Suunniteltu monikäyttöisyys mielessä, se on ihanteellinen taskulampuille, radioille ja muille paristokäyttöisille laitteille. Vahvoilla paristokiinnikkeillä varustettuna se pitää yhteyden vakaana liikkeessäkin.
| Brändi | Comf |
| Malli | BH243B |
| Pariston IEC-koko | C (LR14, R14, HR14, KR14, ZR14, 14A, 14D, UM2, Baby, MN1400, MX1400) -koko |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 55 mm |
| De hoogte van het product | 20 mm |
| Productbreedte | 105 mm |
| Tuotteen paino | 24 g |
| Paristot mukana | ei |
| Benodigde batterij in het Fins kan informeel vertaald worden als "tarvittava akku". | Joo |
| Muoto | Rechthoek in Dutch translates informally to Finnish as "suorakulmio." |
| Lisämateriaalia | Metalli |
| Tyyppi connectie | Batteriklikkaus |
| On / off kytkin | ei |
| Paristojen lukumäärä |
| Materiaali | ABS |