
Tämä tyylikäs ja kestävä paristokotelo mahtuu kahdelle D-koon paristolle, mikä takaa luotettavan virtalähteen monille laitteille.
Valmistettu korkealaatuisista materiaaleista, se tarjoaa tukevan istuvuuden sisäänrakennetuilla akun kiinnikkeillä, jotka parantavat sähkönjohtavuutta ja vakautta.
Ihanteellinen taskulamppuihin, radioihin tai muihin paljon virtaa kuluttaviin laitteisiin. Kestävä muotoilu takaa pitkäkestoisen suorituskyvyn ja vaivattoman paristojen vaihdon. Täydellinen yhdistelmä muotoa ja toimivuutta, joka täyttää kaikki virtatarpeesi tehokkaasti.
| Brändi | Comf |
| Malli | BH121B |
| Pariston IEC-koko | D (LR20, R20, HR20, KR20, ZR20, 13A, 13D, UM1, Mono, MN1300, MX1300) |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 31 mm |
| De hoogte van het product | 70 mm |
| Productbreedte | 73 mm |
| Tuotteen paino | 22 g |
| Paristot mukana | ei |
| Benodigde batterij in het Fins kan informeel vertaald worden als "tarvittava akku". | Joo |
| Muoto | Rechthoek in Dutch translates informally to Finnish as "suorakulmio." |
| Lisämateriaalia | Metalli |
| Tyyppi connectie | Batteriklikkaus |
| On / off kytkin | ei |
| Paristojen lukumäärä |
| Materiaali | ABS |