
Paranna tilaasi tyylikkäällä Premium iPad Pro 10.2" -pimennolla tummassa teräksessä. Tämä huolella valmistettu teline sulautuu saumattomasti mihin tahansa sisustukseen ja tarjoaa laitteellesi turvallisen ja tyylikkään kodin.Helppo asentaa ja kääntää kestävän, kevyen rakenteensa ansiosta. Teline takaa optimaalisen katselukulman, tehden siitä täydellisen työesityksiin tai lempisarjojesi katseluun ilman käsiä.Laadukkaista materiaaleista valmistettuna se antaa tabletillesi vankan suojan. Sen korroosionkestävä pinta takaa pitkäikäisyyden, yhdistäen toimivuuden ja eleganssin.
| Brändi | Viveroo |
| Malli | TAM510171 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Sininen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 32 mm |
| De hoogte van het product | 172 mm |
| Productbreedte | 277 mm |
| Tuotteen paino | 925 g |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Tumman harmaa |
| Kirjoita liitin 1 | USB-tyyppi A |
| Tabletin yhteensopivuus | iPad 10,2" (malli A2197, A2200, A2198) |
| Materiaali | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |