
Premium tablethouder - voor iPad Mini 4 & 5 - Donker Staal. Makkelijk te verwijderen en te vergrendelen.
Viveroon ilmainen iPad-teline tekee iPadin kiinnittämisestä telineeseen helpompaa ja intuitiivisempaa. Voit ottaa iPadin pois telineestä ja laittaa sen takaisin yhdellä kädellä. Telineen ainutlaatuisen muotoilun ansiosta iPad yhdistyy automaattisesti Lightning-adapteriin. Voidaksesi suojata iPadisi varkaudelta voit varustaa telineen varkaudenestolla (vapaaehtoinen) - lukittavissa avaimella.
iPad-laturiasema
Dankka tasainen virransyöttö varmistaa, että iPad latautuu nopeasti ja luotettavasti. Tämän iPad-telineen erityinen virtayksikkö suojaa akkua. Näin iPadisi akku pysyy ladattuna ja aina valmiina käyttöön.
| Brändi | Viveroo |
| Malli | TAM510121 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta, Harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 29 mm |
| De hoogte van het product | 132 mm |
| Productbreedte | 230 mm |
| Tuotteen paino | 900 g |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Kirjoita liitin 1 | USB-tyyppi A |
| Tabletin yhteensopivuus | iPad Mini 4 ja 5 (malli A2133, A2124, A2125, A1538, A1550) |
| Materiaali | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |