
Päästä luovuutesi valloilleen tämän joustavan magneettinauhan avulla, joka on kooltaan 300 x 2,5 cm. Toisella puolella on vahva liima ja toisella puolella magneettipinta.
Täydellisiä kevyiden magneettiprojektien tekoon tai oman magneettitaulun luomiseen. Muuta yksinkertaiset askartelut interaktiivisiksi esityksiksi tai tee järjestämisestä helppoa.
Helppo leikata ja muotoilla, tämä nauha tarjoaa loputtomia mahdollisuuksia räätälöityihin designratkaisuihin. Sen monipuolisuus ulottuu kotiorganisoinnista innovatiivisiin opetusesityksiin.
| Brändi | Velleman |
| Malli | MAGNET9 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 3 cm |
| De hoogte van het product | 18 cm |
| Productbreedte | 11 cm |
| Tuotteen paino | 430 g |
| Kirjoita sluiting | Magneettinen sulku |
| Materiaali | Muovi |