
Premium-teline iPadille 10.2" koossa, Super Silver -värissä tarjoaa kätevän ratkaisun asennukseen ja käytettävyyteen. Järjestelmä mahdollistaa iPadin saumattoman yhdistämisen.Yksi ainutlaatuinen ominaisuus on, kuinka helposti iPad voidaan asettaa tai poistaa yhdellä kädellä. Teline takaa automaattisesti vakaat Lightning-yhteydet.Lisävarusteena saatava varkaussuojaukseen liittyvä lukitus avainsysteemillä tarjoaa lisäturvaa ei-toivotulta tablettin poistamiselta.iPad-latausasemana se tarjoaa iPadille jatkuvaa virtaa erikoisvirtayksiköllä, joka suojaa akkua ja pitää sen aina ladattuna, valmiina käyttöön.
| Brändi | Viveroo |
| Malli | TAM510170 |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 32 mm |
| De hoogte van het product | 172 mm |
| Productbreedte | 277 mm |
| Tuotteen paino | 925 g |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Vaaleanharmaa |
| Kirjoita liitin 1 | USB-tyyppi A |
| Tabletin yhteensopivuus | iPad 10,2" (malli A2197, A2200, A2198) |
| Materiaali | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |