
Viveroo freelle tarkoitettu MountingSet Inwall tarjoaa saumattoman integroinnin 12W virtaa antavan USB-A-liittimen avulla. Muuta mikä tahansa tila tekniikkaystävälliseksi piilottamalla kaapelit ja saavuttamalla tyylikäs, minimalinen ilme.
Tämä setuppi tukee nopeampaa laitteen latausta tinkimättä ulkonäöstä. Tukevan rakenteen ansiosta se voidaan asentaa turvallisesti seinän sisälle, ja se sulautuu vaivattomasti moderneihin sisustuksiin. Täydellinen siisteihin setteihin ja järjestelmällisiin tekniikkatilohin.
| Brändi | Viveroo |
| Malli | TAM310200 |
| Primaarivärit | Oranssi |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 11 mm |
| De hoogte van het product | 11 mm |
| Productbreedte | 21 mm |
| Tuotteen paino | 200 g |
| Minimi sisäänmenojännite VAC | 100 V |
| Maximi tulojännite VAC | 240 V |
| Kirjoita USB-porttiin | USB-A |
| Asennusmateriaalit sisältyvät | Joo |