
Viveroo free iPad -teline on suunniteltu iPadin helppoon ja intuitiiviseen käyttöön. Vain yhdellä kädenliikkeellä voit ottaa iPadin helposti pois tai laittaa sen takaisin paikalleen, jolloin Lightning-adapteri yhdistyy automaattisesti ilman säätämistä.
De houder biedt optionele diefstalbeveiliging, waarbij vergrendeling mogelijk is met een steeksleutel. Dit zorgt voor extra gemoedsrust als uw iPad tijdelijk onbeheerd achterblijft. ---Teline tarjoaa optionalisen varkaussuojan, jossa lukitseminen on mahdollista kiintoavaimella. Tämä antaa lisämielenrauhaa, jos iPadsi jää hetkellisesti ilman valvontaa.
Als een iPad-latausasema pitää jatkuva virtalähde huolen siitä, että iPadisi latautuu aina nopeasti ja luotettavasti. Erityinen virtayksikkö suojaa akkua, joten se kestää pidempään ja on aina valmis, kun tarvitset sitä.
| Brändi | Viveroo |
| Malli | TAM510140 |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 32 mm |
| De hoogte van het product | 169 mm |
| Productbreedte | 280 mm |
| Tuotteen paino | 925 g |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska |
| Kirjoita liitin 1 | USB-tyyppi A |
| Tabletin yhteensopivuus | iPad Air ja Pro 10.5" (malli A2152, A2123, A2153, A2154, A1701, A1709) |
| Materiaali | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |