
LockingSystem-suojaus turvaa vaivattomasti kaikki iPad-sukupolvet, paitsi iPad minin, varmistaen laitteen turvallisuuden tukevalla mekanismilla. Luota korkealaatuisiin materiaaleihin, jotka tarjoavat vastuksen peukalointia ja luvattomia pääsyjä vastaan.
Sen sulavalinjainen muotoilu sulautuu saumattomasti työtilaasi tai myymäläympäristöösi. Ihanteellinen vilkkaissa ympäristöissä varkauksien estämiseksi, se tarjoaa mielenrauhaa heikentämättä saatavuutta.
Helppo asentaa ja käyttää, tämä järjestelmä varmistaa, että iPad pysyy juuri siellä missä haluat, tehden siitä täydellisen näyttelyihin tai julkisiin kioskeihin. Sen luotettavuus toimii vankkana suojana teknologia-investoinnillesi.
| Brändi | Viveroo |
| Malli | TAM350102 |
| Primaarivärit | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 2,5 mm |
| De hoogte van het product | 6,8 mm |
| Productbreedte | 6 mm |
| Tuotteen paino | 90 g |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska |
| Määrää avaimia | 1 |
| Tabletin yhteensopivuus | Alle iPads (paitsi iPad Mini) |