
Koe saumaton integrointi viveroon ilmaisen iPad seinätelineen kanssa iPad Mini 4 & 5:lle upeassa Super Silver -värissä. Poista ja vaihda iPadisi helposti yhdellä kädellä, varmistaen mukavuuden ja turvallisuuden.
Tässä ainutlaatuisesti muotoillussa pidikkeessä iPadisi yhdistyy automaattisesti Lightning-adapteriin. Se tarjoaa suojaa ja mukana voi olla valinnainen varkaussuojatoiminto, joka lukittuu jakoavaimella.
Pysy ladattuna tällä iPadin latausasemalla. Sen jatkuva virransyöttö lataa iPadisi nopeasti, ja erityinen virtayksikkö suojaa akkua, joten laitteesi on aina valmiina käyttöön.
| Brändi | Viveroo |
| Malli | TAM510120 |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 29 mm |
| De hoogte van het product | 132 mm |
| Productbreedte | 230 mm |
| Tuotteen paino | 900 g |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska |
| Kirjoita liitin 1 | USB-tyyppi A |
| Tabletin yhteensopivuus | iPad Mini 4 ja 5 (malli A2133, A2124, A2125, A1538, A1550) |
| Materiaali | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |