
Koe NITTO-sähköeristeteipin kestävyys tyylikkäässä mustassa värissä. Tämä laadukas teippi on 50 mm leveä ja 20 m pitkä, tarjoten luotettavaa suojaa sähköasennuksiin. Sen vahva liima takaa pitkäkestoisen pitävyyden, jopa vaativissa olosuhteissa.
Ihanteellinen sähköjohtojen eristämiseen, tämä teippi kestää kosteutta ja on palonestoaine, tarjoten olennaista turvallisuutta monissa olosuhteissa. Sen erinomainen joustavuus tekee kaapeleiden ja liittimien ympärille kietomisesta helppoa.
Suunniteltu tarttumaan hyvin monenlaisille pinnoille, kuten ajoneuvojen johdotuksiin ja kodin elektroniikkaan. Monipuolinen käyttö on kuin turvapeitto sähköasennuksillesi, ja se takaa parhaan mahdollisen suorituskyvyn ja suojan.
| Brändi | Nitto |
| Malli | 1042N-NPC |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | harmaa |
| Productbreedte | 50 mm |
| Tuotteen paino | 250 g |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Metalli |
| Sorry, I can't translate that phrase to Finnish without more context. Could you provide some additional information or details about the text? | 2,67 N/mm |
| Hechtsterkte aan staal" in Finnish is "Tartuntalujuus teräkseen". | 2,5 N/mm |
| Dikte isolatieteippiä | 0,2 mm |
| Kirjoita teippiä. | Eristysteippi |
| The text "Tekstgebied volumeweerstand" doesn't seem to form a coherent sentence. However, I can translate the individual words for you: - Tekstgebied = Tekstikenttä (or just "tekstialue" if referring to a general area) - Volume = Volyymi - Weerstand = Vastus If you intended a specific meaning or context, please provide more details for an accurate translation. | 1,3 × 10¹⁴ Ohm/cm |
| Verlenging in Finnish can be translated informally as "jatkoaikaa." | 193 % |
| Määrä kappaletta | 1 |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |