
Koe tarkkuus Nitto'n valkoisen eristysteipin kanssa, jonka leveys on 50 mm ja pituus 20 metriä. Täydellinen sähkökomponenttien kiinnittämiseen, sitomiseen ja suojaamiseen, ja se takaa turvallisuuden ja luotettavuuden joka käyttökerralla.
Tämän teipin vahva liimausvoima ja lämmönkestävyys tekevät siitä täydellisen sekä väliaikaisiin korjauksiin että pitkäaikaisiin sovelluksiin. Olitpa sitten niputtamassa johtoja tai tiivistämässä liitoksia, sen suorituskyky on vailla vertaansa.
Teipin kestävyys selviää hankauksista ja vaihtelevista ympäristöolosuhteista, tarjoten luotettavan ratkaisun sekä sisä- että ulkokäyttöön. Sen helposti revittävä muotoilu yksinkertaistaa käyttöä, parantaen tehokkuutta ja kätevyyttä.
| Brändi | Nitto |
| Malli | 1042N-BPC |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Productbreedte | 50 mm |
| Tuotteen paino | 250 g |
| Sorry, I can't translate that phrase to Finnish without more context. Could you provide some additional information or details about the text? | 2,67 N/mm |
| Hechtsterkte aan staal" in Finnish is "Tartuntalujuus teräkseen". | 2,5 N/mm |
| Dikte isolatieteippiä | 0,2 mm |
| Kirjoita teippiä. | Eristysteippi |
| The text "Tekstgebied volumeweerstand" doesn't seem to form a coherent sentence. However, I can translate the individual words for you: - Tekstgebied = Tekstikenttä (or just "tekstialue" if referring to a general area) - Volume = Volyymi - Weerstand = Vastus If you intended a specific meaning or context, please provide more details for an accurate translation. | 1,3 × 10¹⁴ Ohm/cm |
| Verlenging in Finnish can be translated informally as "jatkoaikaa." | 193 % |
| Määrä kappaletta | 1 |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |