
Koe tarkkuus jokaisessa sovelluksessa Nitton sinisellä eristysteipillä. Tämä 50 mm x 20 m teippi tarjoaa poikkeuksellisen tarttuvuuden ja kestävyyden, täydellinen monenlaisiin sähköeristystehtäviin.
Keskeisiä etuja ovat erinomainen kestävyys hankaukselle, kemikaaleille ja kosteudelle. Olipa kyseessä sitten johtonippujen kiinnitys tai sähkökaapeleiden eristäminen, tämän tuotteen luotettavan suorituskyvyn ansiosta voit olla huoletta.
Teipin kirkas sininen väri takaa näkyvyyden monimutkaisissakin tilanteissa, aivan kuin uskollinen kilpi, joka suojaa johtoja missä tahansa ympäristössä. Sen käyttäjäystävällisellä suunnittelulla saat helposti aikaan siistin ja ammattimaisen lopputuloksen.
| Brändi | Nitto |
| Malli | 1042N-BLPC |
| Primaarivärit | Sininen |
| Productbreedte | 50 mm |
| Tuotteen paino | 250 g |
| Sorry, I can't translate that phrase to Finnish without more context. Could you provide some additional information or details about the text? | 2,67 N/mm |
| Hechtsterkte aan staal" in Finnish is "Tartuntalujuus teräkseen". | 2,5 N/mm |
| Dikte isolatieteippiä | 0,2 mm |
| Kirjoita teippiä. | Eristysteippi |
| The text "Tekstgebied volumeweerstand" doesn't seem to form a coherent sentence. However, I can translate the individual words for you: - Tekstgebied = Tekstikenttä (or just "tekstialue" if referring to a general area) - Volume = Volyymi - Weerstand = Vastus If you intended a specific meaning or context, please provide more details for an accurate translation. | 1,3 × 10¹⁴ Ohm/cm |
| Verlenging in Finnish can be translated informally as "jatkoaikaa." | 193 % |
| Määrä kappaletta | 1 |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |