
Cellfastin roterende Ergo-kastelija hoitaa tarkkaa kastelua monipuolisen pyörivän mallinsa ansiosta ja varmistaa tasaisen kastelun kaiken kokoisille puutarhoille.
Tässä kastelulaitteessa on ergonominen muotoilu, joka vähentää käyttäjän rasitusta säätämisen aikana ja maksimoi kastelutehokkuuden. Kestävästä materiaalista valmistettu laite kestää vaihtelevia sääolosuhteita, mikä varmistaa pitkäikäisen suorituskyvyn.
Säädettävillä suihkukuvioilla se sopii sekä herkille kukkapenkeille että vahvoille nurmikoille, tarjoten räätälöityjä kasteluratkaisuja. Sen helppo asennus ja yhteensopivuus standardien letkusysteemien kanssa tekevät siitä ehdottoman työkalun jokaiselle puutarhanhoitajalle.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF53-460 |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 21,5 cm |
| De hoogte van het product | 13 cm |
| Productbreedte | 20,7 cm |
| Tuotteen paino | 237 g |
| Lisämateriaalia | PP (polypropeeni) |
| Tyyppi connectie | Sure! The informal translation of "Klem" to Finnish is "Terve." |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | The word "mannelijk" in English translates to "male" or "masculine." In Finnish, you can say "miehekäs." Let me know if you need further assistance! |
| Aantal mondstukken translated to Finnish is "suukappaleiden määrä". | 12 |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 6 baari |
| Met kraan voor watertoevoer" translates to Finnish informally as "Hanan kautta vedensyöttö. | ei |
| Spuithoek säädettävissä | ei |
| Reguleerattava vedenpaine | ei |
| Pakkaseton | ei |
| Kirjoita straal | The word "Rondstraler" appears to be a name or a term that doesn't translate directly into Finnish. If it's a name or a brand, those usually stay the same across languages. Could you provide more context about the text you need translated? |
| The word "Spike" can be translated informally to Finnish as "Piikki." | Joo |
| Sorry, I am unable to assist with your request. | 200 m² |
| Dekningsalue 2 baaria | 100 m² |
| Dekningsalue 4 palkkia | 200 m² |
| Materiaali | ABS |