
Koe saumaton yhteys Printconnector Mannelijkin kanssa, jossa on 8 tarkkaa kosketuspistettä. Tämä vankka komponentti takaa luotettavan tiedonsiirron ja virheettömän signaalin eheyden, parantaen laitteesi viestintäliitäntää.
Valmistettu huippuluokan materiaaleista, joten se kestää kovaa käyttöä. Täydellinen teollisiin sovelluksiin, se mukautuu erilaisiin ympäristöihin ja varmistaa vakaan liitännän.
Kompaktin muotoilunsa ansiosta asennus on helppoa ja nopeuttaa kokoonpanoaikaa. Suojaa elektroniikkasi tämän tärkeän liittimen avulla, joka yksinkertaistaa prosesseja ja samalla säilyttää tehokkuuden ja suorituskyvyn.
| Brändi | Velleman |
| Malli | BTWM8 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5,8 mm |
| De hoogte van het product | 14,8 mm |
| Productbreedte | 17,82 mm |
| Tuotteen paino | 0,9 g |
| Muoto | Sure, I'll translate the word for you. "Vlak" in Finnish is "juna." If you meant something different, please provide more context. |
| Lisämateriaalia | Messinki, Tina |
| Käynnissä on kaapeli. | ei |
| Määrä Yhteyksiä | 8 |
| It looks like "Brandbaarheid" is in Dutch, and it means "flammability" in English. The informal Finnish translation for "flammability" is "syttyvyys." | UL 94 V-0 |
| Sisääntulojännite VDC 2 | 50 V |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | The word "mannelijk" in English translates to "male" or "masculine." In Finnish, you can say "miehekäs." Let me know if you need further assistance! |
| Maximale DC-stroom | 3 A |
| Toepasbare PCB-paksuus | 1,6 mm |
| Rivien määrä | 1 |
| Piki | mm |
| Materiaali | Nylon |