
Regelbaar Slangstuk Ideal Line Plus muuttaa jokapäiväisen puutarhanhoidon vaivattomaksi puuhaksi. Sen tarkalla säätömekanismilla voit hallita veden virtausta saumattomasti, aivan kuin säätäisit stereon äänenvoimakkuutta sopivaksi.
Tässä letkun osassa on kestävä rakenne, joka takaa pitkäaikaisen käytön, ja se on suunniteltu kestämään äärimmäisiä sääolosuhteita, joten se on luotettava kaudesta toiseen. Yleismallinen kiinnitys tarkoittaa, että se on helppo liittää useimpiin vakiokokoisiin letkuihin.
Optimoi kastelutehtäväsi, herkistä kukkapenkeistä aina puutarhapolkujen perusteelliseen pesuun. Ergonominen muotoilu takaa mukavan otteen, joten sen käyttäminen on yhtä helppoa kuin lempikirjasi avaaminen.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF50-700 |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lisää värejä | Harmaa, Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 3,4 cm |
| De hoogte van het product | 10,8 cm |
| Productbreedte | 3,4 cm |
| Tuotteen paino | 56 g |
| Lisämateriaalia | PP (polypropeeni) |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Turkoosi |
| Gedetailleerde informatie wordt vertaald naar het Fins als "Yksityiskohtaista tietoa". Aangezien je vroeg om het informeel te houden, zou je ook "Tarkempaa tietoa" kunnen gebruiken. | handige sproeier met niet-lineaire aanpassing van de waterstroom van smal naar breed |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 6 baari |
| Slanghalkaisija pikasovitin tuuma | 0,5 tuumaa |
| Verstelbare waterafvoer translates informally to Finnish as "säädettävä vedenpoisto." | Joo |
| Flexibele mondstuk in Finnish is "joustava suukappale." | ei |
| Materiaali | ABS |