
Koe vaivatonta puutarhanhoitoa Cellfast-monitoimisuihkupistoolisarjalla, joka on suunniteltu optimaaliseen mukavuuteen. Ergonominen kahva varmistaa tukevan otteen ja vähentää väsymystä pitkäaikaisessa käytössä.
Tämä monipuolinen työkalu tarjoaa säädettävän suihkukuvion, joka vaihtelee hellävaraisesta sumusta tiukkaan suihkuun, joten se on täydellinen hienojen kukkien kasteluun tai puutarhapolkujen puhdistamiseen.
Rakennettu korkealaatuisista materiaaleista, suihkupistooli on yhteensopiva standardien 1/2" letkujen kanssa, tarjoten kestävyyttä ja luotettavaa suorituskykyä kaudesta toiseen. Paranna puutarharutiinejasi tarkkuudella ja helppoudella.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF53-510 |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lisää värejä | Musta, harmaa, vihreä |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 24 cm |
| De hoogte van het product | 5 cm |
| Productbreedte | 10 cm |
| Tuotteen paino | 211 g |
| Lisämateriaalia | PP (polypropeeni) |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Turkoosi |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 6 baari |
| Verstelbare waterafvoer translates informally to Finnish as "säädettävä vedenpoisto." | Joo |
| Vesivirtaus | I apologize, but "Nevel, Harde straal" doesn't seem to be in a language I recognize. If you can provide more context or clarify, I'd be happy to help with the translation! |
| Materiaali | ABS |