
Koe tarkkuutta ja hallintaa Cellfast-suihkupistoolin kanssa, max. Varustettuna säädettävällä suihkumallisysteemillä, tämä monipuolinen työkalu siirtyy vaivatta voimakkaasta suihkusta lempeään sumuun, sopien kaikkiin kastelutarpeisiisi.
Valmistettu kestävistä, korkealaatuisista materiaaleista, joten se takaa pitkäikäisyyden ja kestävyyden. Ergonominen muotoilu vähentää käden väsymystä, joten sitä on mukava käyttää pidempään. Ihanteellinen puutarhoille, autoille ja patioille – nauti saumattomasta suorituskyvystä ja tehokkuudesta.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF52-020N |
| Primaarivärit | Musta |
| Lisää värejä | Sininen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 4 cm |
| De hoogte van het product | 18,5 cm |
| Productbreedte | 15 cm |
| Tuotteen paino | 290 g |
| Lisämateriaalia | Metalliseos |
| Gedetailleerde informatie wordt vertaald naar het Fins als "Yksityiskohtaista tietoa". Aangezien je vroeg om het informeel te houden, zou je ook "Tarkempaa tietoa" kunnen gebruiken. | traploos regelöitävä vedenvirtaus (voimakkaasta suihkusta hienoon sumuun) |
| Kleur uitgebreid gedetailleerd vertaald naar het Fins in een informele stijl zou zijn: "Väri laajasti yksityiskohtainen." | Turkoosi, Metallinen kulta |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 6 baari |
| Verstelbare waterafvoer translates informally to Finnish as "säädettävä vedenpoisto." | Joo |
| Vesivirtaus | I apologize, but "Nevel, Harde straal" doesn't seem to be in a language I recognize. If you can provide more context or clarify, I'd be happy to help with the translation! |
| Materiaali | ABS |