
Cellfastin sisäkierteinen liitin Ideal Line Plus -sarjasta takaa saumattoman yhteyden 3/4" letkuille. Tämä liitin on valmistettu tarkasti parantamaan puutarhan kastelujärjestelmiä.Se on tehty kestävistä materiaaleista, joten se on pitkäikäinen ja kestää vaihtelevia sääolosuhteita. Liitin on täydellinen pitämään yhteyden varmana ja vuotamattomana, mikä takaa optimaalisen veden virtauksen käytön aikana.Käytä sitä tehokkaisiin puutarharatkaisuihin tai edistyneisiin kastelujärjestelmiin ja koe luotettavan yhteyden helppous. Sen tarkat kierteet mahdollistavat nopean ja helpon kiinnityksen, tehden puutarhahommista sujuvampia ja tehokkaampia.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF50-655 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 11,5 cm |
| De hoogte van het product | 3,5 cm |
| Productbreedte | 10 cm |
| Tuotteen paino | 20 g |
| Gedetailleerde informatie wordt vertaald naar het Fins als "Yksityiskohtaista tietoa". Aangezien je vroeg om het informeel te houden, zou je ook "Tarkempaa tietoa" kunnen gebruiken. | aansluiting waterbron (mies) |
| Slangi halkaisija | 2,65 cm |
| Slangin halkaisija tuuma | 1,04 sisään |
| Maksimi slangihalkaisija | 2,65 cm |
| Maksimaalinen slangin halkaisija tuumissa | 1,04 sisään |
| Slanghalkaisija pikasovitin tuuma | 0,75 tuumaa |
| Minimaalinen hanaliitäntä | 0,75 tuumaa |
| Materiaali | ABS |