
Open-Chassis Transformer tarjoaa vankan 3 VA teho kapasiteetin kahdella jänniteulostulolla, 2 x 6 V~, ja tukee maksimissaan 250 mA virtaa. Tämä takaa luotettavan energianmuunnon niin yksinkertaisille kuin monimutkaisillekin piireille.
Rakennettu tarkasti, muuntaja helpottaa sähkövirran tehokasta siirtoa, vähentäen lämpöhäviöitä ja optimoiden suorituskykyä. Sen avoin runkorakenne tekee asennuksesta helppoa eri kokoonpanoissa, mahdollistaen monipuolisuuden erilaisissa elektroniikkaprojekteissa.
Täydellinen testaukseen ja prototyyppien luomiseen, muuntajan kaksoisjännitteen lähtö mahdollistaa sen, että se voi syöttää virtaa kaksitiepiireille yhtä aikaa. Olitpa sitten säätämässä pientä testilaitetta tai päivittämässä monimutkaista konetta, se mukautuu helposti käyttötarpeisiisi.
| Brändi | Velleman |
| Malli | 206003C |
| Primaarivärit | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 35 mm |
| De hoogte van het product | 32 mm |
| Productbreedte | 40 mm |
| Tuotteen paino | 135 g |
| Sisääntulotaajuusalue | 50 Hz |
| Tyyppaa montaasi | I'm sorry, but "Schroef" does not appear to be a complete sentence or phrase in English or another common language. However, if "Schroef" is meant to be translated into Finnish and it refers to the Dutch word for "screw," the translation would be "ruuvi." If you meant something else, please provide more context or details! |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Sisäänmenojännite VAC | 230 V |
| Maximite ympäristön lämpötila | 50 °C |
| Aantal uitgangspunten translates to "perusteiden määrä" in Finnish. | 2 |
| Arvo maksimilähtövirta | 250 mA |
| Vermogen VA | 3 vikaa |
| Uitgangsspanning VAC käännettynä suomeksi on "ulostulojännite VAC". | 12 V |
| Materiaali | Metalli |
| Muuntajan tyyppi | Avaa kehys |