
NITTO:n kirkkaanvihreä eristysteippi, leveydeltään 19 mm ja pituudeltaan 20 metriä, tarjoaa optimaalista kestävyyttä ja monipuolisuutta sähköeristystarpeisiisi. Sen vahva liima kiinnittyy tiukasti pintoihin suojaten kulumiselta.
Tämä teippi kestää kosteutta ja kuumuutta, joten se sopii loistavasti sisä- ja ulkokäyttöön. Kääri se johtojen, kaapeleiden tai putkien ympärille ja luota siihen, että se pysyy tiukasti paikoillaan paineen alla, tarjoten luotettavaa suojaa ja pitkäaikaista suorituskykyä.
| Brändi | Nitto |
| Malli | 1045N-VPC |
| Primaarivärit | Vihreä |
| Lisää värejä | Sininen, punainen |
| Productbreedte | 19 mm |
| Tuotteen paino | 90 g |
| Sorry, I can't translate that phrase to Finnish without more context. Could you provide some additional information or details about the text? | 2,67 N/mm |
| Hechtsterkte aan staal" in Finnish is "Tartuntalujuus teräkseen". | 2,5 N/mm |
| Dikte isolatieteippiä | 0,2 mm |
| Kirjoita teippiä. | Eristysteippi |
| The text "Tekstgebied volumeweerstand" doesn't seem to form a coherent sentence. However, I can translate the individual words for you: - Tekstgebied = Tekstikenttä (or just "tekstialue" if referring to a general area) - Volume = Volyymi - Weerstand = Vastus If you intended a specific meaning or context, please provide more details for an accurate translation. | 1,3 × 10¹⁴ Ohm/cm |
| Verlenging in Finnish can be translated informally as "jatkoaikaa." | 193 % |
| Määrä kappaletta | 1 |
| Materiaali | PVC (polyvinyylikloridi) |