
KNOP (ZWART 15mm/6mm) tarjoaa erinomaisia ruuvikiinnitteisiä laatunuppeja. Täydellisiä projekteihin, joissa tarvitaan tarkkuutta ja kestävyyttä. Saatavilla eri halkaisijoissa monipuolisiin käyttötarkoituksiin.
De knoppen zijn gemaakt van hoogwaardig zwart of grijs plastic, wat zorgt voor een stijlvolle en stevige afwerking. Omdat ze zo makkelijk te installeren zijn, zijn ze perfect voor het repareren en aanpassen van meubels, kasten en elektrische apparaten.
Gebruik deze knoppen om je interieur een subtiele en functionele upgrade te geven. Dankzij hun betrouwbare grip en strakke uitstraling zijn ze een waardevolle toevoeging aan elk project.-->Gebruik deze knoppen om je interieur een subtiele en functionele upgrade te geven. Dankzij hun betrouwbare grip en strakke uitstraling zijn ze een waardevolle toevoeging aan elk project.
| Brändi | Seder |
| Malli | KN156N |
| Ø | 15 mm |
| A | 6 mm |
| B | 15 mm |
| D | 10 mm |
| E | 4 mm |
| C | 16 mm |
| H | 17 mm |
| J | 9 mm |
| Väri | musta |