
Cellfastin monikäyttöinen maapiikillä varustettu sadetin kattaa jopa 300 m², tarjoten tehokasta vedenjakelua vehreille puutarhoille ja vihreille nurmikoille.
Sen tarkkuudella säädettävä kulma takaa optimaalisen kattavuuden vähäisellä vedenkulutuksella. Kestävä maapiikki antaa vakautta erilaisiin maaperiin.
Helppo asentaa, tämä sadetin kosteuttaa tehokkaasti kukkapenkit ja kasvimat, vapauttaen sinut kastelusta. Sen korroosionkestävä rakenne takaa pitkäkestoisen suorituskyvyn.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF52-060 |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 5,3 cm |
| De hoogte van het product | 33,5 cm |
| Productbreedte | 9 cm |
| Tuotteen paino | 180 g |
| Lisämateriaalia | PP (polypropeeni) |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Turkoosi |
| Tyyppi connectie | Sure! The informal translation of "Klem" to Finnish is "Terve." |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | The word "mannelijk" in English translates to "male" or "masculine." In Finnish, you can say "miehekäs." Let me know if you need further assistance! |
| Aantal mondstukken translated to Finnish is "suukappaleiden määrä". | 1 |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 6 baari |
| Met kraan voor watertoevoer" translates to Finnish informally as "Hanan kautta vedensyöttö. | ei |
| Spuithoek säädettävissä | Joo |
| Reguleerattava vedenpaine | ei |
| Pakkaseton | ei |
| Kirjoita straal | Monisuihku. |
| The word "Spike" can be translated informally to Finnish as "Piikki." | Joo |
| Sorry, I am unable to assist with your request. | 346 m² |
| Maksimaalinen suihkukulma | 360 ° |
| Minimaalinen kastelukulma | 20 ° |
| Dekningsalue 2 baaria | 141 m² |
| Dekningsalue 4 palkkia | 346 m² |
| Materiaali | ABS |