
Koe parempi kotiviestintä IP Professional 7" kosketusnäyttöisen sisäaseman avulla. Tämä laite, joka saa virtansa PoE:n kautta, on tyylikäs lisä kodin tiloihin ja toimii modernina komentokeskuksena.Sen ominaisuuksiin kuuluu kirkas 7-tuumainen kosketusnäyttö, joka varmistaa, että jokainen käyttö on selkeä ja intuitiivinen. Power over Ethernet (PoE) -tuki tekee asennuksesta sujuvaa, vähentää johtosotkua ja parantaa tehokkuutta.Käytä sitä hallitsemaan kotisi turvajärjestelmiä, seuraamaan videolähetyksiä tai viestimään huoneiden välillä. Sen tyylikäs muotoilu ja toiminnallisuus sopivat täydellisesti jokaiseen sisustukseen.
| Brändi | EtiamPro |
| Malli | EDS150 |
| Primaarivärit | Musta, Harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 21 mm |
| De hoogte van het product | 113,5 mm |
| Productbreedte | 175 mm |
| Tuotteen paino | 350 g |
| IP-arvo | IP20 |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Näyttötyyppi | 7 tuuman TFT-kosketusnäyttö |
| Kielen käyttöoppaasta | Hollanti, englanti, ranska |
| Sähkönkulutusteho | Sure, here's the translation to Finnish: "5 K" |
| Tyyppaa montaasi | Seinäteline, pöytäteline. |
| Kirjoita äänilähtö | Ingebouwde luidspreker vertaalt naar Fins als "Sisäänrakennettu kaiutin". |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Metalli |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 50 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10°C |
| Sähköntoimitus | Vaihtoehtoisesti: 12VDC sisääntulon kautta, virransyöttö ethernetin kautta (PoE). |
| SD-korttipaikka | Joo |
| Bediening via mobiisovellus. | Joo |
| Käyttöjärjestelmä | Linux® |
| Fiksu yhteensopivuus | Autonominen |
| Suuri näyttö | 7 sisään |
| Kirjoita mikrofoni. | Ingebouwde omnidirectionele mikrofoni |
| Sähkönsyöttö Ethernetin kautta (PoE) | Joo |
| Verkkoaskema | 1 RJ-45, 10/100 Mbps itseohjautuva |
| Verkkoprotokolla | RTSP, SIP, TCP/IP |
| Standaardi äänikompressio | G.711 A, G.711 U |
| Maximaal bedrijfsluchtvochtigheid | 90 % |
| Minimale bedrijfsvochtigheid muuttuu epäviralliseksi saameksi tällaiseksi: Vähimmäisyritysilmankosteus | 10 % |
| Säädettävä äänenvoimakkuuden säätö | Joo |
| The word "Vergrendeling," which is Dutch for "locking" or "lock," can be translated informally to Finnish as "lukitus." | 2 releet, Max. 30 VDC 2 A |
| Bittinopeus audiopakkaus | 64 kbit/s |
| Deurbel functies" in Dutch translates to "Doorbell functions" in English. In informal Finnish, this would be "Ovikellon toiminnot". | Kutsu, Kommunikoi, Avaa |
| Kaikujen vaimennus | Joo |
| The Finnish translation for "Geluidsoverdruk" is "Äänenpaine". | Joo |
| Määrä hälytyksiä | 8 |
| Satunnaispääsyinen muisti (RAM) | 128 Mt |
| Resoluutioseuranta | 1024 x 600 |
| Aanraaktechnologie vertaalt naar het Fins als "kosketusteknologia". | Capacitief aanraakscherm vertaalt naar het Fins als "kapatitiivinen kosketusnäyttö". |
| Materiaali | ABS |
| Flash-muisti | 0 B |