
Tämä HD-valvontakupukamera on täydellinen sekä sisä- että ulkotiloihin ja siinä on 2 MP CMOS-kenno, joka tuottaa 1080P videolaatua. Sen 4-in-1 video-ulostulo säätää näppärästi HD-TVI:n, AHD:n, HD-CVBS:n (analoginen) välillä.
Älykäs IR-teknologia mahdollistaa pimeänäön jopa 70 metriin asti, joten näet selkeästi jopa täysin pimeissä olosuhteissa. Yhdistettynä 'True WDR' -teknologiaan, kamera tarjoaa teräviä kuvia vaihtelevissa valaistusolosuhteissa ja hallitsee tehokkaasti voimakasta taustavaloa. Koe erinomainen valvontasuorituskyky tämän monipuolisen turvaratkaisun avulla.
| Brändi | EtiamPro |
| Malli | ECAMTVI501B |
| Primaarivärit | Musta |
| De hoogte van het product | 103,9 mm |
| Productbreedte | 123,86 mm |
| Tuotteen paino | 606 g (grammaa) |
| IP-arvo | IP66 |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Ingangsjännite VDC | 12 V |
| Halkaisijan yksikkö | 123,86 mm |
| Sähkönkulutusteho | 7,7 W |
| Tyyppaa montaasi | Plafondi, seinäkiinnitys |
| Säänkestävä | Joo |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 60 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -40 °C |
| Audio-/videosignaali multi | AHD, CVBS, HD/CVI, HD/TVI |
| Säädettävä kulma | Joo |
| Kameratyyppi | Revolveri |
| Kirjoita synkronointi | Harjoittelija |
| "Pixeleiden määrä" | 2 |
| IR-ledit | Joo |
| Maximi linssikoko | 13,5 mm |
| Minimale verlichting wordt in het Fins informeel vertaald als: Pieni valaistus | min. valaistus: 0,005 lux @ F1.2 (AGC päällä) - 0 lux IR:n kanssa |
| Linssityyppi | Moniteho |
| Objektiivin vahvistaminen | Sorry, I need more context to provide an accurate translation. Could you please provide the text you want translated? "M14" doesn't give enough information. |
| Automaattinen vahvistuksen säätö (AGC) | Joo |
| Automaatinen päivä/yö tunnistus | Joo |
| Taustavalon kompensointi (BLC) | Joo |
| Bereik infrarood nachtzicht vertaalt informeel naar Fins als "Saavuta infrapuna-yönäkö." | 70 metriä |
| IR-suodatin | Joo |
| Maximaal horizontaal gezichtsveld" in Finnish is "Maksimaalinen vaakasuora näkökenttä". | 102.4 ° |
| Maksimaalinen kääntökulma | 360 ° |
| Maximale relatieve luchtvochtigheid | 90 % |
| Maksimi kääntökulma | 360 ° |
| Maksimikallistuskulma | 75 ° |
| Minimaal horizontaal gezichtsveld op informele en Finse wijze vertaald zou zijn "Minimaal vaakasuuntainen näkökenttä". | 31 ° |
| Minimaalinen kääntöpiste. | 0 ° |
| Minimaalinen kääntökulma | 0 ° |
| Minimaali kallistuskulma | 0 ° |
| Het dynamisch bereik van een beeldsensor, oftewel WDR, verwijst naar het vermogen van de sensor om details vast te leggen in zowel zeer lichte als zeer donkere delen van een scène. Dit kan handig zijn in situaties met veel contrast, zoals een zonnige dag met schaduwen. "Dynamisch bereik WDR" vertaald naar informeel Fins zou zijn: "Dynaaminen dynaaminen alue WDR" | 120 dB |
| Minimaalinen linssinkoko | 2,7 mm |
| Videomuoto | PAL/NTSC |
| Videolähtö | HD analogi |
| "Useita asetuksia pitkälle valotusajalle" | 16 |
| Videokehyksen nopeus | NTSC: 1080p@30fps, PAL: 1080p@25fps |
| anturin tyyppi | 2MP CMOS |
| Materiaali | Metalli |