
Tämä T-muotoinen joustava PCB-liitin on suunniteltu 10 mm yksivärisille LED-nauhoille, jolloin voit yhdistää ne helposti L-muotoiseksi ilman juottamista. Sen kompaktin muotoilun ansiosta liitin on helppo kiinnittää ja silti tarjoaa vahvan ja luotettavan yhteyden.
Hyödyt sisältävät työkaluvapaan asennusprosessin, joka lisää mukavuutta ja säästää aikaa. Sopii täydellisesti monimutkaisille LED-asetteluille, ja sen kestävä materiaali takaa pitkän käyttöiän ja vakaan virran kulun. Käytä sitä luomaan mukautettuja kulmaliitoksia tai pidentämään valonauhoja vaivattomasti.
| Brändi | Velleman |
| Malli | LCON19 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 30 mm |
| De hoogte van het product | 1 mm |
| Productbreedte | 20 mm |
| Tuotteen paino | 1 g |
| Muoto | Of course! Could you please provide the text you want translated into Finnish? |
| Määrä Yhteyksiä | 2 |
| Sorry, but I need more context to provide a translation for "Ingangsstroom." It seems like it could be a specific term or name. Could you provide more details or clarify what you mean by "Ingangsstroom"? | "4 A" translates informally to Finnish as "4 A". If you meant to include context or surrounding sentences for translation, please provide more text! |
| Led-nauhan väri tyyppi | Yksinkertainen |