
Paranna projektejasi meidän korkealaatuisilla KNOP-napeilla, jotka ovat saatavilla harmaana ja niiden mitat ovat 28mm halkaisijaltaan ja 6mm paksuudeltaan. Kestävyydelle suunniteltuina nämä napit tarjoavat luotettavat ruuvikiinnitykset turvalliseen asennukseen.
Suunniteltu vastaamaan erilaisiin suunnittelutarpeisiin, nämä nupit ovat hillityn värisiä, jotka sopivat mihin tahansa tilanteeseen. Valitsemalla mustan tai harmaan muovin, ne sulautuvat saumattomasti eri tyyleihin ja tarkoituksiin, varmistaen sekä toimivuuden että esteettisyyden.
Monipuoliset mitat tekevät niistä ihanteellisia monenlaisiin käyttötarkoituksiin, kuten kaapistoihin, huonekaluihin ja teknisiin laitteisiin. Helpon asennusprosessin ansiosta nämä nupit tarjoavat kätevän ratkaisun sekä uusille luomuksille että vaihtokappaleille.
| Brändi | Seder |
| Malli | KN286G2 |
| Ø | "28 mm" translates to "28 mm" in Finnish. |
| A | 6 mm |
| B | "28 mm" translates to "28 mm" in Finnish. |
| D | 16 mm |
| E | 4 mm |
| F | 11 mm |
| C | 18 mm |
| H | 19 mm |
| Väri | harmaa |