
Koe saumaton yhteys PRINTCONNECTORILLA - NAISVERSIO, jossa on 10 tarkasti suunniteltua kosketinta. Tämä 20 cm ihme takaa optimaalisen tiedonsiirron, ja se vähentää häiriöitä kultaisten pinnoitettujen kontaktien ansiosta, jotka takaavat erinomaisen johtavuuden.
Ihanteellisia monimutkaisten järjestelmien integrointiin tai yksinkertaisesti ulottuvuuden laajentamiseen, nämä kestävät liittimet lupaavat luotettavuutta jokaisessa yhteydessä. Monikäyttöisiä ja kestäviä, ne on suunniteltu helppoa asennusta varten, varmistaen mutkattomat asennukset ja pitkäikäisen suorituskyvyn.
Monimutkaisesta piirituksesta hienoissa elektroniikkalaitteissa yksinkertaisiin kotilabraprojekteihin, tämä liitin mukautuu jokaiseen tarpeeseen, yhdistäen ideasi todellisuuteen ilman ongelmia.
| Brändi | Velleman |
| Malli | BTWF10 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| Lisää värejä | Sure, here is the translation of "multi" to Finnish in an informal way: "Moni" |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 12,9 mm |
| De hoogte van het product | 6,35 mm |
| Productbreedte | 25,5 mm |
| Tuotteen paino | 7,65 g |
| Muoto | Sure, I'll translate the word for you. "Vlak" in Finnish is "juna." If you meant something different, please provide more context. |
| Lisämateriaalia | Messinki, Tina |
| Käynnissä on kaapeli. | Joo |
| Määrä Yhteyksiä | 10 |
| It looks like "Brandbaarheid" is in Dutch, and it means "flammability" in English. The informal Finnish translation for "flammability" is "syttyvyys." | UL 94 V-0 |
| Sisääntulojännite VDC 2 | 50 V |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | Sure! The word "Vrouwelijk" can be informally translated to Finnish as "naisellinen". |
| Johtimen pituus | 20 cm |
| Maximale DC-stroom | 3 A |
| Toepasbare PCB-paksuus | 1,6 mm |
| Rivien määrä | 1 |
| Piki | mm |
| Materiaali | Nylon |