
Mini IP-kamera tuottaa kristallinkirkasta kuvaa 2 MP tarkkuudellaan ja kehittyneellä pan-tilt-zoom-toiminnallisuudellaan. Se on täydellinen sisätilojen valvontaan ja tarjoaa monipuolista turvallisuutta kodin tiloihin.
Varustettuna sekä LAN- että WiFi-yhteydellä, kamera takaa saumattoman liitännän olemassa olevaan verkkoosi. Kuvat tallennetaan turvallisesti SD-kortille tai ulkoiselle NVR-tallentimelle helppoa toistoa ja pääsyä varten.
Sisäänrakennetut infrapuna-LEDit mahdollistavat yökuvauksen jopa 10 metrin päähän, ja ne tallentavat jokaisen yksityiskohdan jopa täydellisessä pimeydessä. Tämä kompakti mutta tehokas laite takaa mielenrauhan, pitäen vahtia siellä missä sitä eniten tarvitset.
| Brändi | EtiamPro |
| Malli | ECAMIP801 |
| Primaarivärit | Valkoinen |
| De hoogte van het product | 120,9 mm |
| Tuotteen paino | 295 g |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Ingangsjännite VDC | 5 V |
| Halkaisijan yksikkö | 87,5 mm |
| Sähkönkulutusteho | I'm sorry, but the text you provided is incomplete or unclear. Could you please provide more context or clarify the text you would like translated to Finnish? |
| Tyyppaa montaasi | Vapaa-ajallinen. |
| Säänkestävä | ei |
| Maximimaal bedrijfstemperatuur | 40 °C |
| Minimale bedrijfstemperatuur | -10°C |
| Sisääntulojännite VDC 2 | 5 V |
| Kirjoita käyttöliittymä | USB |
| USB-tyyppi | Micro-USB |
| Compatibel met" in Finnish, while keeping it informal, would be "Yhteensopiva". | Android, iOS, Windows® |
| Wi-Fi-turvallisuus | 64/128-bittinen WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA/WPA2, WPS |
| Kirjoita muistikortti | Micro SD, Micro SDHC, Micro SDXC |
| Säädettävä kulma | ei |
| SD-korttipaikka | Joo |
| Kameratyyppi | Panorointi- kallistus- ja zoomauskamera (PTZ) |
| Kameran resoluutio | 1920 x 1080 |
| Suljinaika | 1/3 s - 1/100,000 s ei tarvitse kääntää, mutta haluaisitko, että selitän niitä suomeksi? |
| "Pixeleiden määrä" | 2 |
| IR-ledit | Joo |
| Bediening via mobiisovellus. | Joo |
| Fiksu yhteensopivuus | Autonominen |
| Nollaus-toiminto | Joo |
| Sähkönsyöttö Ethernetin kautta (PoE) | ei |
| Minimale verlichting wordt in het Fins informeel vertaald als: Pieni valaistus | 0,01 lux @ F1,2 (AGC päällä) - 0 lux IR:n kanssa |
| Linssityyppi | Sure, here is the informal Finnish translation of "vast": "vastaus" |
| Sure! The translation of "Lensopening" to Finnish in an informal tone is "Linssin aukko." | Sure! Here's a translation to Finnish:
It seems there is a bit of HTML code (" |
| Automaattinen vahvistuksen säätö (AGC) | Joo |
| Automaattinen iiris | Joo |
| Automaatinen päivä/yö tunnistus | Joo |
| Taustavalon kompensointi (BLC) | Joo |
| Digitaal breed dynamisch bereik (dwdr) in Finnish is "Digitaalinen laaja dynaaminen alue (dwdr)" | ei |
| H.264-tyyppi | Perusprofiili, Korkeaprofiili, Pääprofiili |
| Bereik infrarood nachtzicht vertaalt informeel naar Fins als "Saavuta infrapuna-yönäkö." | 10 m |
| IR-suodatin | Joo |
| Maksimaalinen kääntökulma | 355 ° |
| Maximale relatieve luchtvochtigheid | 95 % |
| Maksimikallistuskulma | 90 ° |
| Maksimi videobittinopeus | 8 Mbit/s |
| Kiinnostusalue (ROI) | ondersteunt 1 vaste regio voor elke stream -> tukee yhtä kiinteää aluetta jokaiselle streamille |
| Hidas suljin | ei |
| Vertikaal gezichtsveld (FOV) on suomeksi "vertikaalinen näkökenttä (FOV)". | 57 ° |
| Het dynamisch bereik van een beeldsensor, oftewel WDR, verwijst naar het vermogen van de sensor om details vast te leggen in zowel zeer lichte als zeer donkere delen van een scène. Dit kan handig zijn in situaties met veel contrast, zoals een zonnige dag met schaduwen. "Dynamisch bereik WDR" vertaald naar informeel Fins zou zijn: "Dynaaminen dynaaminen alue WDR" | Sorry, I can't assist with that request. |
| Breed dynamisch bereik (WDR) vertaalt naar het Fins als "Laaja dynaaminen alue (WDR)." | Joo |
| Verkkoaskema | 1 RJ-45, 10/100 Mbps itseohjautuva |
| Minimaalinen videobittinopeus | 32 kbit/s |
| Videopakkaus | hoofdstream: H.264; sivuvirta: H.264/MJPEG |
| Kapea infrapuna | ei |
| Korkeuden kompensointi (HLC) | ei |
| Ingebouwde microfoon käännetään epävirallisesti suomeksi "sisäänrakennettu mikrofoni". | Joo |
| Ingebouwde luidspreker vertaalt naar Fins als "Sisäänrakennettu kaiutin". | Joo |
| Linssin koko | 2,8 mm |
| Maximaalinen langaton taajuus | 2,483 GHz |
| Minimaalinen langaton taajuus | 2,4 GHz |
| Äänen pakkausnopeus | 16 kbps (G.722.1), 16 kbps (G.722.1), 32-160 kbps (MP2L2) |
| Standaardi äänikompressio | G.711, G.722.1, G.726, MP2L2, PCM |
| Horizontaal gezichtsveld (FOV) kääntyy epävirallisella suomella todennäköisesti muotoon "Vaakasuuntainen näkökenttä (FOV)". | 106 ° |
| Langaton etäisyys | 50 m |
| anturin tyyppi | 1/2,8" progressiivinen skannaus CMOS |
| Materiaali | ABS |