
Koe ennennäkemätön ulottuvuus Cellfastin teleskooppilanalla, joka laajentaa kastelumahdollisuuksiasi tarkasti ja vaivattomasti. Ergonominen muotoilu takaa mukavan käytön myös pitkiä aikoja.
Varustettu neljällä eri toiminnolla, vaihdat vaivattomasti sumun, suihkun, suihkusuuttimen tai kartion välillä ja vastaat erilaisten puutarhatarpeiden vaatimuksiin. Sen jatkettava ominaisuus mahdollistaa kaukaisten kasvien kastelun tai vaikeasti saavutettavien kohtien puhdistamisen helposti.
Valmistettu kestävistä materiaaleista, Cellfast-lanssi lupaa pitkäikäistä suorituskykyä. Teleskooppinen toiminto ja ergonominen kahva tekevät siitä täydellisen työkalun monipuolisuuteen ja mukavuuteen, tehtävästä riippumatta. Ota hyöty irti edistyksellisestä toiminnallisuudesta ja ylivoimaisesta muotoilusta yhdessä fiksussa paketissa.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF53-485 |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 7,5 cm |
| De hoogte van het product | 81 cm |
| Productbreedte | 22,2 cm |
| Tuotteen paino | 510 g |
| Lisämateriaalia | Alumiini |
| Kleur uitgebreid gedetailleerd vertaald naar het Fins in een informele stijl zou zijn: "Väri laajasti yksityiskohtainen." | Turkoosi, metallinen teräsharmaa |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 6 baari |
| Spuithoek säädettävissä | Joo |
| Instellingen waterstroom voidaan kääntää suomeksi epävirallisesti seuraavasti: "Veden virtauksen asetukset." | 4 |
| Materiaali | ABS |