
Cellfastin kastelupistooli tarjoaa monipuoliset toiminnot 4 erillisellä suihkuasetuksella, joiden avulla voit helposti hoitaa tarkkoja kastelu- ja puhdistustehtäviä. Ergonomisesti muotoiltu kahva vähentää käsien rasitusta pidemmän käytön aikana.
Suunniteltu kestämään, sen korkealaatuiset materiaalit takaavat luotettavuuden vaativissakin olosuhteissa. Olipa kyseessä herkkien kukkien sumutus tai lian poisto poluilta, se mukautuu vaivattomasti tarpeisiisi.
Helppokäyttöisellä liipaisimella ja säädettävällä suuttimella varustettu, se tarjoaa vaivatonta vedenvirtauksen hallintaa. Tämä työkalu on täydellinen kumppani kaikkiin puutarha- tai ulkotöihin, yhdistellen tehokkuuden ja mukavuuden saumattomasti.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF53-340 |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lisää värejä | Musta, harmaa, vihreä |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 7,2 cm |
| De hoogte van het product | 24 cm |
| Productbreedte | 22 cm |
| Tuotteen paino | 232 g |
| Lisämateriaalia | PP (polypropeeni) |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Turkoosi |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 6 baari |
| Verstelbare waterafvoer translates informally to Finnish as "säädettävä vedenpoisto." | Joo |
| Vesivirtaus | Vesisumu, Pehmeä suihkusuihku, Pisara, Kova suihku |
| Materiaali | ABS |