
Cellfast Sproeipistool Uni on monipuolinen kastelutyökalu, joka on suunniteltu tarkkuutta ja helppokäyttöisyyttä varten. Sen ergonominen muotoilu sopii mukavasti käteen, varmistaen tukevan otteen pitkän käytön aikana.
Säädettävillä suihkukuviolla, jotka vaihtelevat lempeästä sumusta voimakkaaseen suihkuun, se sopii täydellisesti herkkien kasvien kasteluun, autojen pesuun ja terassien puhdistamiseen. Kevyt mutta kestävä rakenne takaa pitkäikäisen suorituskyvyn.
Helppokäyttöinen laukaisumekanismi varmistaa vaivattoman käytön, ja pikaliitinjärjestelmä mahdollistaa helpon liittämisen vakiokokoisiin letkuihin. Nauti täydellisestä toimivuuden ja tyylin tasapainosta tällä luotettavalla ja tehokkaalla kastelupistoolilla.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF52-050N |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 4 cm |
| De hoogte van het product | 18,5 cm |
| Productbreedte | 10 cm |
| Tuotteen paino | 144 g |
| Lisämateriaalia | PP (polypropeeni) |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Turkoosi |
| Extra kleuren gedetailleerd" translates to "Lisää värejä yksityiskohtaisesti" in Finnish. | Tummanharmaa, vaaleanharmaa |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 6 baari |
| Verstelbare waterafvoer translates informally to Finnish as "säädettävä vedenpoisto." | Joo |
| Vesivirtaus | I apologize, but "Nevel, Harde straal" doesn't seem to be in a language I recognize. If you can provide more context or clarify, I'd be happy to help with the translation! |
| Materiaali | ABS |