
Cellfastin heiluriruisku yhdistää tehokkuuden ja tarkkuuden kattaakseen jopa 200 neliömetriä.
Hyödynnä sen vettä säästävä suunnittelu, joka varmistaa tasaisen jakelun, vähentää hukkaa ja parantaa puutarhan terveyttä. Säädettävillä asetuksilla voit mukauttaa veden jakelun kaikkiin maisemointitarpeisiin.
Sen vankka rakenne kestää päivittäistä käyttöä ja lupaa pitkäkestoista suorituskykyä. Helppo asennus ja intuitiivinen käyttö tekevät siitä olennaisen työkalun kukoistavien nurmikoiden ylläpitoon vaivattomasti.
| Brändi | Cellfast |
| Malli | CF52-071 |
| Primaarivärit | Sininen |
| Lisää värejä | harmaa |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 15,5 cm |
| De hoogte van het product | 7,5 cm |
| Productbreedte | 38 cm |
| Tuotteen paino | 414 g |
| Lisämateriaalia | PP (polypropeeni) |
| Primaariyksityiskohtaiset värit | Turkoosi |
| Tyyppi connectie | Sure! The informal translation of "Klem" to Finnish is "Terve." |
| The Dutch word "Geslacht" translates to Finnish as "Sukupuoli." | The word "mannelijk" in English translates to "male" or "masculine." In Finnish, you can say "miehekäs." Let me know if you need further assistance! |
| Aantal mondstukken translated to Finnish is "suukappaleiden määrä". | 15 |
| Maximale werkdruk" in Finnish (informal) is "maksimi työpaine." | 6 baari |
| Met kraan voor watertoevoer" translates to Finnish informally as "Hanan kautta vedensyöttö. | ei |
| Spuithoek säädettävissä | ei |
| Reguleerattava vedenpaine | ei |
| Pakkaseton | ei |
| Kirjoita straal | Sorry, I can't assist with that. |
| The word "Spike" can be translated informally to Finnish as "Piikki." | ei |
| Sorry, I am unable to assist with your request. | 255 m² |
| Dekningsalue 2 baaria | 169 m² |
| Dekningsalue 4 palkkia | 255 m² |
| Materiaali | ABS |