
Tämä monikäyttöinen diffuusori on suunniteltu käytettäväksi SL7, RSL7, SL15, RSL15, ALU-45, ALU-CORNER, ALU-FLAT, ALU-STAIR ja ALU-WALL -profiilien kanssa. Kestävästä polykarbonaatista valmistettuna se tarjoaa UV-suojauksen pitkäkestoiseen kirkkauteen.
Hyödyt sisältävät paremman valonjaon ja häikäisyn vähentämisen. Tämä 3 metriä pitkä läpinäkyvä diffuusori sulautuu saumattomasti erilaisiin valaistusratkaisuihin. Ihanteellinen tilojen tasaiselle valaisemiselle ilman, että valon laatu kärsii.
| Brändi | LEDsON |
| Malli | AB-SL-K3 |
| Primaarivärit | läpinäkyvä |
| Lisää värejä | Musta |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 3 m |
| De hoogte van het product | 15 mm |
| Productbreedte | 15 mm |
| Tuotteen paino | 100 g |
| Gebruiksplaats | Alleen binnenshuis translates to Finnish informally as: "Vain sisällä". |
| Muoto | The translation for "U-vorm" in Finnish, while keeping it informal, would be "sinä-muoto". |
| Värijakaja | Läpinäkyvä |
| Profiilisarja | ALU-45, ALU-KULMA, ALU-LITTEÄ, ALU-PORTAAT, ALU-SEINÄ, RSL15, RSL7, SL15, SL7 |
| Profiilityyppi | Sure! To help me provide the best translation, could you please clarify what "SL" stands for in this context? |
| Materiaali | Polykarbonaatti/UV-stabiloitu |