
Koe saumaton valaistuseleganssi ALU-45:n kanssa. Tämä on 3-metrinen alumiininen LED-profiili, jossa on hopea-anodisoitu pinta. Tämä tyylikäs profiili parantaa paitsi valon hajontaa myös tarjoaa vahvaa suojaa LED-nauhoillesi.
Täydellinen sisätilojen asennuksiin, ALU-45 sopii vaivatta keittiöihin, olohuoneisiin tai toimistoihin, tuoden nykyaikaisen ilmeen mihin tahansa tilaan. Helppo asentaa ja tarkasti istuva, se on ihanteellinen valinta kaappien alapuolien valaisemiseen tai arkkitehtonisten yksityiskohtien korostamiseen.
Rakennettu kestävyyttä varten, hopeanvärinen anodisoitu alumiini ei ainoastaan paranna esteettistä ilmettä, vaan tarjoaa myös paremman korroosionkestävyyden, mikä varmistaa pitkäikäisyyden jopa kosteassa ympäristössä. Anna jokaisen nurkan loistaa tasapainoisella ja tehokkaalla valaistuksen jakautumisella.
| Brändi | LEDsON |
| Malli | AL-D2-3 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Sininen |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 3 m |
| De hoogte van het product | 16,7 mm |
| Productbreedte | 16,7 mm |
| Tuotteen paino | 875 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 12,2 mm |
| Tyyppaa montaasi | The text "Hangend, Opbouw" can be informally translated to Finnish as "Ripustettava, Rakennettavaksi". |
| UV-kestävä | Joo |
| Profiilisarja | ALU-46 |
| Profiilityyppi | Sure, the translation of "D3" into Finnish is simply "D3", as it appears to be a code or a name that doesn't change with language. If you meant something else by "D3," please provide more context so I can assist you better. |
| Lämpösuojaus | Joo |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |