
Tämän huippusuorituskykyisen alumiinisen LED-profiilin avulla LED-nauhat pysyvät viileinä, joten se on täydellinen valinta tehokkaille LED-sovelluksille. Pidempi käyttöikä ja tasainen kirkkaus ovat taattuja.
Kuormitustestaus paljastaa erinomaiset lämpöominaisuudet: 36W/m @ 25°C ympäristössä, Tc 56°C pitkien käyttöjaksojen aikana. Suunniteltu kestämään vaativia olosuhteita, joten se sopii teolliseen tai ulkokäyttöön. Monipuolinen pinta-asennukseen tai ripustamiseen (erikoiskaapelit saatavilla).
| Brändi | LEDsON |
| Malli | AL-EPOXY-2 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | Vihreä |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | Sure! Here's the translation to Finnish:"2 m" |
| De hoogte van het product | 16 mm |
| Productbreedte | 24,2 mm |
| Tuotteen paino | 300 g |
| Gebruiksplaats | Binnen en buiten translates to Finnish informally as "sisällä ja ulkona." |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 20,2 mm |
| Tyyppaa montaasi | The text "Hangend, Opbouw" can be informally translated to Finnish as "Ripustettava, Rakennettavaksi". |
| UV-kestävä | Joo |
| Jäähdytys | 36 W/m |
| Profiilisarja | ALU-EPOXY |
| Profiilityyppi | Epoaksi |
| Lämpösuojaus | Joo |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |