
3 metrin pituinen, 15 mm kapea hopeanvärinen anodisoitu alumiininen LED-profiili tarjoaa tyylikkään ja modernin ratkaisun lisävalaistuksen parantamiseen. Sen sulavalinjainen muotoilu takaa, että se sulautuu huomaamattomasti mihin tahansa tilaan.
Valmistettu kestävästä alumiinista, tämä profiili haihduttaa tehokkaasti lämpöä, mikä pidentää LEDien käyttöikää. Sen anodisoitu pinta tuo tyylikkään ilmeen ja kestää korroosiota. Se sopii täydellisesti sekä suoriin että kaareviin asennuksiin ja mukautuu helposti erilaisiin kokoonpanoihin.
Tämä profiili on täydellinen valinta kaapin alle, katto- tai lattiahuoneisiin, ja se lisää kirkkautta pehmeällä hehkulla, luoden hienostuneen ilmapiirin. Luotettava vaihtoehto sekä uusiin projekteihin että päivityksiin, se yhdistää muodon ja toiminnan taidokkaasti.
| Brändi | LEDsON |
| Malli | AL-SL15-3 |
| Primaarivärit | harmaa |
| Lisää värejä | läpinäkyvä |
| De diepte van het product in het Fins is "Tuotteen syvyys". | 3 m |
| De hoogte van het product | 15 mm |
| Productbreedte | 17,5 mm |
| Tuotteen paino | 450 g |
| Binnenbreedte in Finnish is "sisäleveys." | 12,2 mm |
| Tyyppaa montaasi | The text "Hangend, Opbouw" can be informally translated to Finnish as "Ripustettava, Rakennettavaksi". |
| UV-kestävä | Joo |
| Profiilisarja | Sure, the translation of "SL16" into Finnish is simply "SL16," as it's a code or name that doesn't require translation. If there is more context or surrounding text to translate, please provide that, and I’d be happy to assist further! |
| Profiilityyppi | Sure! To help me provide the best translation, could you please clarify what "SL" stands for in this context? |
| Lämpösuojaus | Joo |
| Materiaali | Eloxoitu alumiini |