
RATELSPANBAND tarjoaa kestävän kuormankiinnityksen enimmäiskapasiteetilla 1000 kg. Tämä monipuolinen hihna on suunniteltu vahvaksi ja kestäväksi, pituudeltaan 3,65 metriä ja leveydeltään 25 mm.
Täydellinen kuorman kiinnittämiseen kuljetuksen aikana, RATELSPANBAND pitää mielenrauhan säilyttäen lastin vakaana ja turvallisena.
Olipa kyse suurten tavaroiden siirtämisestä tai laitteiden kiinnittämisestä, sen jämäkkä rakenne takaa luotettavuuden, ja reilu pituus sopii monenlaisille materiaaleille ja tavarakokoihin.
| Brändi | Toolland |
| Malli | ARAT1 |
| Primaarivärit | Oranssi |
| Maksimivero | 500 kg |
| Määrä kappaletta | 1 |
| Materiaali koukku | Hiiliteräs |
| Sure! The translation of "Haak" to Finnish in an informal context is "Koukku." | ei |
| Pituus bändi | 3,65 m |
| Materiaalin jakoavain | The name "Staal" does not have a direct translation in Finnish as it seems to be a proper noun or a name. If "Staal" is the entire text you want translated, it would remain "Staal" in Finnish. If there is a longer text you meant to provide for translation, please share it! |
| Materiaaliriemu | Polyesteri |
| Brede riem | 25 mm |
| Sjorcapaciteit | 1000 kg |
| Raskas käyttöön | ei |
| Materiaali | Polyesteri |